PAN PANNA - Teoretyk

Jak go zdobyć
Musisz uzbroić się w cierpliwość, być niczym ta kropla, która drąży skałę. Panna nie jest zdolna do miłości od pierwszego wejrzenia. Postaraj się być często w polu jego widzenia, by mógł przyzwyczaić się do Twojej obecności. Najskuteczniej zwrócisz jego uwagę, wykazując się dogłębną wiedzą na jakiś temat. To nie musi być od razu budowa samolotu, wystarczy sztuka kulinarna. Odważne mini i bluzkę z dużym dekoltem schowaj na dno szuflady. Bądź schludna ale nie wyzywająca. Nie podkreślaj gotowości erotycznej, to go zrazi.

Jaki jest w łóżku
Jeśli chodzi o teorię, nie ma sobie równych. W jego biblioteczce znajdziesz liczne poradniki o tematyce erotycznej. W ten sposób stara się nadrobić brak ognistego temperamentu. Może nie jest wulkanem namiętności, ale za to wytrzymały i stały w uczuciach. Przy nim możesz nie myśleć o antykoncepcji - lepiej od Ciebie wyliczy, kiedy masz dni płodne. Lubi pieszczoty brzucha.

Jak go rzucić
Pannę skutecznie zniechęca bałagan. Zaginaj rogi w jego książkach, tę ulubioną pobrudź masłem, zapraszaj bez uprzedzenia hałaśliwych znajomych. Maluj się wyzywająco i przechadzaj się z nim pod rękę, śmiejąc się na całą ulicę.

Z kim go wyswatać
Byk i Skorpion ubarwią życie Panny, Ryba go zaintryguje, Rak zrozumie. Ale z Koziorożcem mogą się nudzić. Z Bliźniętami zaś przegada (tylko) całą noc.

Krótka charakterystyka związków:

Pan Panna i Pani Baran - Krótkotrwały
Panna szybko będzie znużona sztywnością pozbawionego kreatywności Barana. Ich związek jest możliwy, ale tylko przez krótki czas.

Pan Panna i Pani Byk - Zjednoczenie
Z Panną „szaloną" związek będzie wprost idealny. Kobieta Byk będzie potrafiła zapewnić Pannie poczucie bezpieczeństwa, spokój i zrozumienie.

Pan Panna i Pani Bliźnięta - Warunkowy
Tych dwoje zdawało się na siebie czekać. Jednak, aby wszystko dobrze się ułożyło, pani Bliźniak musi zaufać zmysłowi organizacyjnemu Panny.

Pan Panna Pani Rak - Zaskakujący
Pragnienia dzielone w uporządkowanym, wychuchanym domu ... Jednak panią Raka zbijać będzie z tropu tajemnicze zachowanie pana Panny.

Pan Panna Pani Lew - Czarny lub biały
Aby związek był możliwy, istnieją tylko dwa rozwiązania: odejść ... lub podziwiać kobietę Lwa bezwarunkowo i bez stawiania zbędnych pytań.

Pan Panna Pani Panna - Do przemyślenia
Związek taki można brać pod uwagę, jednak istnieje ryzyko, że panować w nim będą długie okresy ciszy ... Praca powinna połączyć ich lepiej.

Pan Panna Pani Waga - Porozumienie
Jeśli połączą się aby zmienić świat, nie ma problemu jednak po pewnym czasie zbytnia determinacja Wagi może zbić Pannę z tropu.

Pan Panna Pani Skorpion - Fantastyczny
Panna początkowo trochę onieśmielona panią Skorpionem, poczuje, że rosną jej skrzydła. Potrafią stworzyć sobie niezapomniane chwile.

Pan Panna Pani Strzelec - Czuć spaleniznę
W tym związku nic nie jest proste. Rzadko na przykład dogadują się w kwestii wzajemnego postępowania wobec swych rodzin.

Pan Panna Pani Koziorożec - Na krótki dystans
W wieku młodzieńczym taki związek jest ciekawy i pełen namiętności. Później jednak zbyt duże różnice doprowadzą do rozpadu pary.

Pan Panna Pani Wodnik - Rozdrażnienie
Jest to być może związek mniej oczywisty niż w układzie odwrotnym. Pani Wodnik zdenerwuje czasem Pannę skłonnościami do zazdrości.

Pan Panna Pani Ryba - Uroczy
Kiedy dochodzi do połączenia przeciwnych znaków, miłość zaczyna krążyć w pobliżu. Aby jednak porozumienie przetrwało, konieczne są ustępstwa.