TWÓJ MĘŻCZYZNA

INSTRUKCJA OBSŁUGI - wg. Martina Baxendale


PORADNIK DOTYCZY MODELI
:

Pan Nic-Do-Zarzucenia
Pan Godny-Potępienia
Pan Wysoki-i-Przystojny-Brunet
Pan Niski-Gruby-i-Łysy
Pan Chodząca Doskonałość
Pan Przeciętniak
Pan Dziwak
Pan Dar-Niebios-dla-Kobiet
Pan Wypierdek
Pan Smutny-Drań
Pan Mężczyzna-Nowoczesny
Pan Dzieciak
itd...

 

WPROWADZENIE
Gwarantujemy Pani, że zakupione urządzenie typu mężczyzna okaże się zdumiewająco przydatnym i zaskakująco łatwym w obsłudze sprzętem do użytku domowego, zarabiającym duże pieniądze, co daje całkowitą gwarancję, że (pewnego dnia) dochód Pani gospodarstwa domowego osiągnie astronomiczny poziom, pozwalający na życie w prawdziwym luksusie; poza tym można się nim pobawić w sypialni, co z kolei daje dużo radości, dostarczając niezliczonych godzin (lub przynajmniej minut) podniecającej i podnoszącej na duchu rozrywki, tak że będzie się Pani sama dziwić jak to możliwe, że do tej pory mogła Pani funkcjonować bez tego sprzętu.

OSTRZEŻENIE!

Pod żadnym pozorem nie powinno się podejmować prób uruchamiania nowego urządzenia typu mężczyzna, lub dalszego użytkowania posiadanego obecnie modelu męskiego bez uprzedniego, uważnego przeczytania zaleceń zawartych w instrukcji. 

Nie zastosowanie się do powyższego może spowodować całkowitą utratę gwarancji na szczęśliwy, długoterminowy związek z wybranym modelem męskim i/lub doprowadzić do poważnych rozczarowań i niespełnionych oczekiwań odnośnie tego, co obejmuje wykaz podstawowych możliwości i zakres działania przeciętnego modelu męskiego. 

Jednak korzystając z pomocy tej nieocenionej instrukcji obsługi, powinnaś, szanowna właścicielko/ użytkowniczko, szybko dowiedzieć się wszystkiego co kiedykolwiek chciałaś wiedzieć (i kilka rzeczy, których pewnie wolałabyś nie wiedzieć) na temat tego jak działa urządzenie typu mężczyzna i czego się możesz po nim spodziewać, a czego nie należy od niego oczekiwać. 

UWAGA! W związku z Ustawą o Oznaczeniach Handlowych musimy podkreślić, iż określenia typu: „przydatny", „zarabiający duże pieniądze" i „podniecający", jak to podano w opisie produktu powyżej, niekoniecznie muszą pasować do każdego z oferowanych modeli. Może się okazać, że niektóre lub nawet wszystkie z opisywanych tutaj funkcji tak naprawdę nie są wbudowane do modelu mężczyzny, który jest lub będzie w Twoim posiadaniu.
(W związku z tym proszę się zbytnio nie śpieszyć z wyrzuceniem swojego wibratora do kosza.)

ROZPAKOWYWANIE URZĄDZENIA TYPU MĘŻCZYZNA

UWAGA! Należy zachować szczególną ostrożność przy rozpakowywaniu urządzenia typu mężczyzna. Ze względu na nieszczelności i charakterystyczne wycieki oraz oburzające wady konstrukcyjne typowe dla modeli męskich, usuwanie opakowania przez niewykwalifikowane właścicielki/ użytkowniczki może okazać się zajęciem wyjątkowo niebezpiecznym, pozostawiającym na długo uraz.

Tak naprawdę względy czysto zdrowotne i uwarunkowania higieniczne decydują o tym, że nigdy nie zalecamy, aby zachować opakowanie, w którym dostarczono dany model męski. Nie należy podejmować żadnych prób wyprania i/lub ponownego wykorzystania części składających się na opakowanie. Należy niezwłocznie wszystkie spalić, a następnie szeroko otworzyć drzwi i okna oraz zaopatrzyć się w pokaźną ilość odświeżaczy powietrza w aerozolu, dezodorantów, antyrespirantów i biologicznie aktywnych proszków do prania, skutecznie usuwających wszelkie plamy. To wszystko będzie naprawdę potrzebne!

INFORMACJE WSTĘPNE 

UWAGA! Przy rozpakowywaniu i uruchamianiu nowego urządzenia typu mężczyzna należy upewnić się, czy usunięto z niego wszystkie styki odpowiedzialne za powiązania posiadanego sprzętu z czymkolwiek, co zostało wymienione w punktach A - D poniżej. Korzystanie z urządzenia, które posiada wymienione poniżej akcesoria dodatkowe może spowodować całkowitą utratę gwarancji na długoterminowy, szczęśliwy związek z posiadanym modelem męskim: 

  1. Była dziewczyna/dziewczyny

  2. Była żona/żony

  3. Byty chłopak/mąż (jeśli posiadane urządzenie to model o zmienionej płci)

  4. Inne byłe akcesoria dodatkowe o charakterze romantycznym/seksualnym, w tym np. zwierzęta trzymane w domu, zwierzęta hodowlane, bogaty zbiór wydawnictw pornograficznych itp.

 

ZASILANIE

Zaleca się, aby przeciętny model męski był zasilany w następujący sposób: 

PALIWO STAŁE: frytki, hamburgery z frytkami, fasolka z frytkami, ryba z frytkami, schabowy z frytkami, befsztyk z frytkami, jajka z frytkami, golonko z frytkami, kiełbasa z frytkami, frytki z frytkami.

PALIWO PŁYNNE: piwo. No i oczywiście keczup do frytek. 

(Patrz także uwagi na temat spożywania paliw ciężkich w rozdziale „Problemy w trakcie eksploatacji oraz konserwacja i naprawy - zrób to sam.")  

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Nawet jeśli nigdy nie byłaś posiadaczką urządzenia typu mężczyzna, to bez problemu zapoznasz się z jego podstawowymi danymi. Właścicielki/użytkowniczki bardziej doświadczone aż nazbyt dobrze wiedzą, czego można się spodziewać.

I w tym momencie z przykrością muszę przerwać tę z pewnością frapującą lekturę poradnika:
"TWÓJ MĘŻCZYZNA", ponieważ Wydawca zezwolił :)
na publikację tylko jego fragmentu ;(

A dalej w instrukcji można przeczytać jeszcze:
UKŁAD STEROWANIA
STANDARDOWE POZYCJE PRACY
TRYBY PRACY I FUNKCJE
TRYB NA JEDNĄ NOC
TRYB SEKSUALNY
TRYB SKOCZYĆ-NA-PIWKO
TRYB WLEPIANIA-OCZU-W-CYCKI
TRYB PODNOSZENIA-DESKI KLOZETOWEJ
TRYBY EDUKACYJNE
PRZYDATNA FUNKCJA BUDZENIA-WCZEŚNIE-RANO
NIEZBYT PRZYDATNA FUNKCJA BUDZENIA W ŚRODKU NOCY
PODŁĄCZANIE DO SPRZĘTU AGD
P
ROBLEMY FUNKCJONOWANIA ORAZ KONSERWACJA I NAPRAWY
PROBLEM ZBYT GŁOŚNEGO WYDALANIA SMRODLIWYCH GAZÓW
SPOŻYWANIE PALIW CIĘŻKICH
PROBLEMY Z DYMEM
URUCHAMIANIE
ZAKŁÓCENIA W PRACY URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH
ROZBUDOWYWANIE
WYMIANA STAREGO MODELU NA NOWY
MODEL „DZIECIAK"
 
MODEL „MĘŻCZYZNA NOWOCZESNY"
PRZEDŁUŻENIE OKRESU GWARANCJI

z którymi to wskazówkami,
bezwzględnie należy się również zapoznać!!! :)

Zainteresowanych ciągiem dalszym niniejszego poradnika, jak również innych, dotyczących równie ważnych tematów odsyłam na stronę Wydawcy, gdzie można zapoznać się
z szeroką ich gamą, oraz nabyć - drogą kupna :)
- te z nich, które interesują Was najbardziej :))

A oto tematy niektórych z nich:
TWOJA KOBIETA - Instrukcja obsługi dla mężczyzn
TWOJA TEŚCIOWA - Instrukcja obsługi
TWÓJ PTASZEK - Instrukcja obsługi
TWOJA CIĄŻA - Podręcznik przetrwania
TWOJE DZIECKO - Instrukcja obsługi


Zobacz więcej poradników:

http://www.stapis.com.pl/lit-humor.html

Wydawca:
Wydawnictwo STAPIS
ul. Floriana 2a, 40-288 Katowice
Zamówienia:
biuro@stapis.com.pl

p.s. niniejszym, w tym miejscu zamieszczam serdeczne podziękowania dla Wydawcy - za wyrażenie zgody na publikację zamieszczonych fragmentów na "łamach" "Rodzynka" :)