Mąż - przydatne wskazówki oraz metody   
                 postępowania :)


 
Informacja ogólna:

Mąż - to zaobrączkowany osobnik płci męskiej z możliwością do  przystosowania w niewoli. Odnosząc się do sytuacji w domu, od razu  zaczyna  szukać jedzenia i miejsca do spania. Trzeba pamiętać, ze jest on bardzo  daleki od ideału, dlatego wymaga nieustannej opieki i
pielęgnacji.

Męża  należy trzymać w ciepłym i dobrze przewietrzonym pomieszczeniu.
 Należy męża wyprowadzać na spacer raz dziennie na smyczy, ponieważ  może  ujawnić się instynkt do uciekania. Nawet najlepiej wytresowani mężowie  zostawieni bez opieki mogą nie znaleźć albo nie będą chcieli znaleźć  drogi  powrotnej. Niestety urzędy zajmujące się wydaniem i rejestracja mężów tak zwane Urzędy Stanu Cywilnego, nie dają żadnej gwarancji oraz nie  odpowiadają za zaginiecie lub ucieczkę męża.
 Należy pamiętać, ze okres udomowienia męża źle wpływa na jego naturalne funkcjonowanie - u niektórych pojawia się chęć ciągłych ucieczek, a niektórzy z czasem staja się niepotrzebna i nieestetyczna rzeczą w  domu,  o  która należy się ciągle opiekować. Lecz przy dobrej technice tresowania,  mąż może stać się pożyteczny.

Zastosowanie:

 Należy ustalić po co kobiecie, która świetnie daje sobie rade, komplikować sobie życie nabywając męża. W najprostszym użyciu tego osobnika, mąż  jest  potrzebny do  zapłodnienia, lecz przy odpowiednim wytrenowaniu może być  użyteczny również w innych sferach życiowych, takich jak: poprawienie  sytuacji materialnej, w ciężkich pracach  domowych, itd.

Użycie:

Każdy osobnik płci męskiej pasący się na wolności może być potencjalnym  mężem.
 Zainteresować mężczyznę można czymkolwiek - rozpoczynając od butelki,  kończąc górnolotna fraza, której on wcale nie musi zrozumieć. Lecz  należy  pamiętać, ze, jeżeli mężczyzna oddzielił się od stada i poszedł za  kobieta, to najczęściej dlatego, żeby doznać jednorazowej  przyjemności i  zaspokoić swój pierwotny instynkt.
Celem kobiety jest doprowadzić mężczyznę do kompletnego niezrozumienia swych czynów, bowiem tylko w takim stanie jest możliwe zaobrączkowanie, co jest głównym celem kobiety. Po zaobrączkowaniu najczęściej jest  zaplanowane wesele, które ma spowodować, żeby mężczyzna jeszcze dłużej  nie  mógłby zrozumieć, co się stało.  Niektóre kobiety uważają, ze mąż po zaobrączkowaniu, już nigdzie nie ucieknie. Niestety, to kompletna bzdura. Po zaobrączkowaniu należy  zając  się procesem tresowania.

Tresowanie:

Po nabyciu męża należy od razu przystąpić do tresowania. Należy  pamiętać,  ze nie tresowany mąż jest niebezpieczny dla kobiety, jak również dla  całego społeczeństwa. Każdy, nawet najbardziej otępiały mąż poddaje  się  tresowaniu, należy tylko go regularnie żywić i mieć dużo cierpliwości.  Tak samo jak w przypadku tresowania psów tak i w przypadku
tresowania  męża  należy zacząć od podstawowych komend, takich jak: "siadać",
"leżeć", "obok" itd. Lecz komendy należy dawać nie w sposób dyrektywny, lecz  milo:
 "Kochanie usiądź, chce na Ciebie popatrzeć", "Kochanie połóż  się, na  pewno  jesteś zmęczony", "Kochanie chodź bliżej, lubię jak jesteś obok  mnie".
 Przy prawidłowym wykonaniu komend należy podkarmić albo pochwalić,  żeby
 wykształcił się odpowiedni refleks przy usłyszeniu komend. Po  przekonaniu,  ze dobrze są oswojone podstawowe komendy, należy przystąpić do  tresowania  bardziej komplikowanych komend, takich jak: "przynieś",  "podaj",  "pozamiataj", "kup mi", "oddaj wypłatę", "pomóż mojej mamie", itd.

Zakończenie:
 

 Drogie kobiety, jeżeli po zrozumieniu wielkości problemu,  jeszcze nie  zrezygnowałyście z zamiaru nabycia męża, to mogę Was pocieszyć -  zadbany, dobrze umyty, uczesany, nakarmiony i umiejętnie wytresowany mąż może kobiecie dać dużo przyjemnych chwil, lecz nie świadczy to o umiejętnościach danego gatunku fauny, lecz o wyjątkowych umiejętnościach  kobiet w sferze udomowiania i tresowania dzikich zwierząt.