PAN LEW - Władca

Jak go zdobyć
Lew jest królem, więc kobieta którą obdarzy swoimi względami, musi być królową. Nie zwrócisz na siebie jego uwagi chodząc w dżinsach i swetrze. Powinnaś błyszczeć i co bardzo ważne, wzbudzić zazdrość wśród jego kolegów. Kobieta, która jest przedmiotem pożądania innych mężczyzn, to odpowiednia partia dla Lwa! Postaraj się, by nie zdobył Cię zbyt łatwo, wówczas bardziej Cię doceni. Ale nie przesadź - jest zbyt dumny, aby zbyt długo uganiać się za spódniczką. Kiedy już będzie Twój, pamiętaj że każdy Lew ma coś z aktora i jeśli nie jest podziwiany, poszuka innej publiczności. Musi też mieć rację, nawet jeśli jej nie ma. Trzeba wykazać się dyplomacją, by postawić na swoim, a nie urazić Lwa.

Jaki jest w łóżku
Zmysłowy, namiętny i bardzo ciepły. Nie lubi kobiet dominujących, ale nie możesz być bierna. Lew musi widzieć, że jego pieszczoty sprawiają Ci przyjemność. Chętnie też usłyszy, że jeszcze z nikim nie było Ci tak dobrze, i w ogóle gładko połknie dowolną ilość pochwał.

Jak go rzucić
Jeśli chodzi o kogoś tak wrażliwego, to nietrudne. Lekceważ jego dolegliwości, wytykaj wady, porównuj z operatywnymi czy przystojnymi kolegami.

Z kim go wyswatać
Idealny będzie dynamiczny Baran, Waga dyplomatka, pełen gracji Koziorożec. Ze Skorpionem pójdzie walka na noże, Panna i Rak szybko mu się znudzą.

Krótka charakterystyka związków:

Pan Lew i Pani Baran - Ryzykowny
Jeżeli będą ze sobą lojalnie współzawodniczyć, to wszystko w porządku. Natomiast jeśli jedno zechce dominować, związek stanie się ryzykowny.

Pan Lew i Pani Byk - Heroiczny
Jeżeli będą zmierzać w jednym kierunku, odniosą sukcesy pod warunkiem, że kobieta Byk nie będzie podważać ważności pana Lwa.

Pan Lew i Pani Bliźnięta - Rywalizujący
Jeżeli wspólne życie potraktują jak wyzwanie, związek będzie trudny. Jeżeli natomiast oboje wyzbędą się egoizmu, wspólne życie powinno być udane.

Pan Lew Pani Rak - Idealny
Przywiązanie Raka i energia Lwa są godne podziwu. Choć idealny związek nie istnieje, tutaj mamy do czynienia z czymś naprawdę mu pokrewnym.

Pan Lew Pani Lew - Niszczący
Związek niezbyt oczywisty, ponieważ oba Lwy mogą się stopniowo niszczyć. Ich potrzeba zajmowania pierwszej pozycji da wkrótce znać o sobie.

Pan Lew Pani Panna - Magnetyczny
Przyciągają się jak magnesy. Jednak Panna niepotrzebnie wszystko komplikuje, Lew bowiem przede wszystkim chce iść do przodu.

Pan Lew Pani Waga - Ciekawy
Poczucie humoru obojga nie zezwoli na nudę. Jednak Wadze czasem potrzeba trochę więcej czułości i pieszczot. Czy pan Lew będzie o tym pamiętał?

Pan Lew Pani Skorpion - Odporny
Pani Skorpion zdoła znaleźć sobie odpowiednie miejsce przy Lwie, działając delikatnie. Związek może stać się bardzo solidny.

Pan Lew Pani Strzelec - Porozumienie
Związek prawie bez plam: zawsze dobry nastrój, partnerzy doceniają się, wspaniale rozumieją i dzień po dniu odkrywają wszystko, co ich łączy.

Pan Lew Pani Koziorożec - Dzielone pożądanie
Wzajemne przyciąganie. Pani Koziorożec będzie próbować zmienić nonszalancję Lwa w prawdziwą miłość. Nie ma jednak pewności z jakim skutkiem.

Pan Lew Pani Wodnik - Niejednostajny
Pani Wodnik będzie często grała na uczuciach pana Lwa! Od czasu do czasu oddali się, aby powrócić wytęskniona i jeszcze bardziej zakochana.

Pan Lew Pani Ryba - Złożony

Jeżeli pani Ryba nie otoczy się zbyt szczelnie mgiełką tajemniczości, porozumienie stanie się możliwe. Trudno jednak połączyć ogień z wodą.