Moralność nie jedno ma imię...

 
Zdrada w pojęciu: fizyczne zbliżenie z osobą inną niż stały partner. Wierność to temat - rzeka, więcej można pisać tylko o niewierności. W każdym związku powinno się już na starcie ustalić pewne zasady, pewne reguły gry w miłości których później będziemy się trzymać. I wtedy wszystko będzie OK.
Dla tych którym ciężko ustalić te zasady przedstawiam tu ściągę, swoisty
"kodeks moralny".

Zasady obowiązujące panów:

 1. Możesz ściskać silikonowe biusty. Ponieważ są to sztuczne biusty zdrady nie ma.
 2. Jeśli nie pamiętasz imion kochanek, to się nie liczy.
 3. Jeśli nie dzwonisz do nich później, masz czyste sumienie.
 4. Seks oralny nie jest zdradą, to jak uścisk dłoni czy rozdawanie autografów.
 5. Jeśli się z nią pieścisz, to się kwalifikuje jako zdrada
 6. Jeśli znajdujesz się w innej strefie czasowej niż twoja kobieta, żeby sprawdzić czy ją zdradzasz musisz wykonać następujące równanie: załóżmy że X to różnica czasu między dwoma krajami, a Y to liczba godzin, która określa chwilę między pójściem do łóżka z inną dziewczyną, a chwilą w której dzwoniłeś do swojej dziewczyny. Jeśli Y>X, nie zdradziłeś, ponieważ ten fakt jeszcze nie nastąpił. 
 7. Jeśli jesteś w Kanadzie, Japonii czy Ameryce Południowej twój ślub nie jest tam honorowany przez prawo i możesz sypiać z kim zechcesz.
 8. Jeśli uprawiasz seks w przeddzień spotkania ze swoją stałą partnerką, wszystko jest OK. To tylko ćwiczenie żeby czasami nie było przedwczesnego wytrysku podczas igraszek z Twoją dziewczyną.
 9. Jeśli zdradzasz ponieważ myślisz że to Ci pomoże w karierze, tak naprawdę nie zdradzasz. Jeśli jednak dziewczyna z którą to robisz liczy że pomożesz jej w karierze... no to już jest zdrada.
 10. Jeśli to są czyjeś urodziny to się nie liczy. (Zwłaszcza jeśli są to twoje urodziny)
 11. Jeśli dziewczyna ma tatuaż z twoim imieniem, trzeba się z nią przespać z czystej grzeczności.
 12. Jeśli ona ma na imię tak jak twoja dziewczyna, to się nie liczy. Jeśli ma inaczej, to przynajmniej inicjały powinny się zgadzać. Jeśli jednak ani imię, ani inicjały nie zgadzają się, wystarczy ją spryskać przed pójściem do łóżka perfumami twojej dziewczyny i już jest wszystko w porządku.

Jest też kilka zasad, o których powinny pamiętać panie:

 1. Kobieta która zdradza to dziwka.
 2. Kobieta która zdradza z żonatym mężczyzną to totalna dziwka.

ale Kobieta która jest zdradzana - to publiczne pośmiewisko.