Kilka kluczy do serca kobiety

Czy umiesz zdobyć kobiece serce?
    
Podobno serce kobiety jest jak zamek, do którego prowadzi wiele bram, a każdą otwiera inny klucz. Oto plik kluczy, które umożliwią Ci otwarcie bram do upragnionego zamku.

UCZCIWOŚĆ
Przede wszystkim musisz być zwyczajnie, po chłopsku uczciwy. Jeżeli obiecałeś, że zadzwonisz, to nie ściemniaj tylko dzwoń. Uczciwość jest kluczem, którego należy używać wyjątkowo umiejętnie. Szczególną ostrożność zachowaj przy wyrażaniu opinii na temat ciała i stanu ducha wybranki. Jako uczciwy gentleman, w wątpliwej kwestii kłam jak z nut. Nie bój się, niebo nie spadnie Ci na głowę (Bóg jest mężczyzną i wszystko Ci wybaczy).

PRAWDOMÓWNOŚĆ
Mów prawdę, a jeżeli musisz skłamać, zrób to inteligentnie. Pamiętaj, że każde kłamstwo na którym wybranka Cię przyłapie jest jak zakręt, który później trudno wyprostować. Upiecze Ci się raz, może dwa. Później wybranka dojdzie do wniosku, że tak nadszarpniętego zaufania nie można w żaden sposób posklejać. Naturalnie wszystko zależy od kalibru tych krętactw, ale lepiej nie ryzykować.

CIERPLIWOŚĆ
Przezorny zawsze ubezpieczony - głosi popularne przed laty hasło. I wbrew pozorom, nie chodzi o prezerwatywy, tylko o cierpliwość. W tym względzie kobiety lubią wystawiać mężczyzn na ciężką próbę. Kto kiedykolwiek zadał sobie dość trudu, aby przebrnąć przez labirynt niewieściej logiki, ten wie, że istnieje tylko jedna alternatywa: anielska cierpliwość.
Kobiety cenią sobie cierpliwych mężczyzn, zarówno w postaci cierpliwych słuchaczy, cierpliwych adoratorów jak i cierpliwych towarzyszy podczas zakupów. Ta ostatnia rola jak do tej pory jest najtrudniejsza do zagrania. Nie jeden już zakładał sobie za punkt honoru bezbłędne odegranie roli doradcy podczas zakupów. Z wielkim zapałem stawał w szranki z takim zadaniem, a już po kwadransie biegania od sklepu do sklepu przemknęło mu przez myśl:" I jak tu żyć z kobieta, a nie zwariować?".

ORYGINALNOŚĆ
Musisz być do tańca i różańca, zachowując oryginalność. Fakt, że jesteś ponętnym kochankiem - to twój wielki plus, ale dopiero połowa sukcesu. Istnieje jeszcze inny, nie mniej istotny aspekt oralnego zdobywania białogłów: przemawianie do ich podniebienia. Zaskocz zatem ukochaną, śniadaniem do łóżka. Ignoranci twierdzą, że pomysł jest wyświechtany, ale uwierz, to działa i to jak! Fakt potraktowania lubej jak królowej, rozgrzewa mocniej niż świeżo zaparzona kawa, którą jej podasz. Wiele kobiet lubi, gdy czesze je mężczyzna. Tak więc spróbuj i ty wcielić się w rolę fryzjera. Kto wie, może taka rola przypadnie ci do gustu? Wyobraź sobie długie, bujne włosy, w które zatapiasz szczotkę, wolno i delikatnie rozczesujesz - trwa to jakąś chwilę, a później zatop w te sploty dłonie - niech twoje palce będą teraz szczotką. Zauważ, że kobiety często dotykają, poprawiają, czy też bawią się kosmykiem swoich włosów. Czasem robią to zupełnie nieświadomie - powód - to całkiem przyjemne uczucie.

POCZUCIE HUMORU
Życie jest humorystyczną opowieścią dla inteligentnych. Powagę zachowują tylko Ci, którzy jej nie rozumieją.
Również kobiety, nawet te najpoważniejsze, "odlatują" po podaniu im odpowiedniej dawki humoru. Jednak pamiętaj - QUANTUM FACIT VENENUM - dozować ostrożnie, jak w aptece. Jako pogodny mężczyzna sprawisz wrażenie człowieka stojącego po słonecznej stronie życia. Twój optymizm będzie miał u kobiet większe wzięcie niż przeładowane konto ponuraka.

WIERNOŚĆ
Kobiety domagają się wierności i basta! Tak już są zaprogramowane. Ale nie łudź się, jeszcze żaden mężczyzna nie podbił niewieściego serca samą wiernością, a wierność w pojedynkę jest nudna. Aby wierność została w pełni doceniona, koniecznie należy ją przyprawić czymś pikantnym. Szczególnie wyrafinowany efekt osiąga się w duecie z zazdrością. A więc postaraj się zasłużyć w oczach wybranki na opinię opiekuna, partnera, na którym można polegać.

PEWNOŚĆ SIEBIE
Upór, który tak intryguje kobiety, opiera się na przekonaniu, że prędzej czy później mężczyzna zdobędzie swoją wymarzoną. "I tak będziesz moją" - powiedz tonem nie dopuszczającym jakichkolwiek dyskusji, ale bez cienia lekceważenia, jednocześnie głęboko zaglądając w oczy. Pożądany efekt to gdy "zatka" ją z wrażenia. Jest to jak iskra zapalająca lont. Później, to już reakcja łańcuchowa. Kobietę prawdopodobnie ogarnie radosny niepokój i twoja zwycięska poza nie da jej spokoju. "Skąd on ma taką pewność, że mnie zdobędzie?" W kobiecej głowie zaczyna bujać wyobraźnia, która kreuje cię na faceta z przymiotami, o jakich ci się nawet nie śniło. Kuj żelazo!

CZUŁOŚĆ
Czułości nigdy za dużo, serwuj wiec ją bez obawy o przedawkowanie. Czułość jest wśród panów tak rzadką cechą, a wśród pań tak pożądaną, że różnica między popytem a podażą otwiera nieograniczone możliwości. Tak więc weź wybrankę za rękę, gdy idziecie razem przez miasto, nie wstydź się ją pocałować - bo a nóż ktoś to zobaczy, czy powiedzieć jej, że ja kochasz - bo ktoś usłyszy.
Gdy ona zauważy, że jesteś względem niej czuły, to kolejny plus dla ciebie.

DELIKATNOŚĆ
Jesteś w błędzie myśląc, że delikatność nadszarpnie twój image twardziela. Kobiety chcą być przytulane, głaskane, pieszczone. Wykorzystaj to, bo są to takie chwile w których nigdy żadna kobieta nie poskarży się na dominację mężczyzny - wręcz jej pożąda. To ona chce być tą małą istotką, którą mężczyzna otoczy troskliwym ramieniem.