CZYTELNIA

 
Zanim nastąpią te duże zmiany na Rodzynku, do których coraz bliżej, to ... nowa propozycja ;) ... a mianowicie czytelnia :)

Będę wrzucała tu wzmianki o książkach, które wpadną mi w ręce ... no i ich "recenzje" - jeżeli już je przeczytam ... a może i Wasze - jeżeli ktoś zechce się podzielić swoimi odczuciami po ich lekturze?:)

Oto pierwsza propozycja

"Wykształciuchy z wioski Warszawa"
Co trzydziestoparoletni mężczyźni robią w Warszawie, aby nie zwariować? Jakie są ich plany i aspiracje? Co ich nęka i frustruje? Co myślą o kobietach? W jaki sposób „białe kołnierzyki” dają sobie radę z komercją, korporacjami, wyścigiem szczurów i społecznymi powinnościami? Bohaterowie bronią się poczuciem humoru, czasem absurdalnym. Obsypują się nawzajem zabawnymi powiedzeniami, dowcipami oraz tworzą zbiór Zasad Daniel’sa, którym się kierują tak pół żartem, pół serio. Przyjaźnią się i popijają sobie whisky, imprezują, uciekają w sportowe hobby. Jednocześnie jakby przy okazji szukają wartości, na których można opierać się w życiu. Przekonaj się sam! Nastaw się na umiarkowaną dawkę refleksji i na dużą dawkę śmiechu!!!
  

 

 

 

 

 

Oczywiście zachęcam do śledzenia, czy pojawiły się jakieś nowości :-) Może już niebawem!? Wszak nikt z nas nie zna dnia, ani godziny!!! :))))))))))))))