PAN BLIŹNIĘTA - Erotoman

Jak go zdobyć
Bliźniak to intelektualista, gaduła i dowcipniś. Aby zwrócić jego uwagę, musisz dotrzymać mu kroku w dyskusji. Pomoże Ci w tym oczytanie, a przynajmniej znajomość nowinek z Waszego środowiska. Jeżeli radzisz sobie w pojedynkach słownych, masz poczucie humoru - Twoje szansę są duże. Pamiętaj, że dla Bliźniąt najpierw liczy się porozumienie dusz i umysłów, a potem porozumienie ciał. Są przy tym bardzo zmienne - wciąż mają nowe fascynacje, hobby, pomysły na życie. Nuda z nim na pewno Ci nie grozi, ale wiedz, że musisz nadążyć za jego zmiennością. Bliźniak bowiem potrzebuję w życiu partnerki, a nie tylko kibica.

Jaki jest w łóżku
W tej dziedzinie nie znosi monotonii. Nie jest może uosobieniem namiętności, za to wszelkie eksperymenty przyjmie z entuzjazmem. Jeśli lubisz gdy partner szepcze Ci do ucha fantastyczne historie erotyczne, znajdziesz w nim dobrego kochanka.

Jak go rzucić
Przerywaj mu jego wyrafinowane wywody intelektualne, pytając, czy kupił np. pietruszkę. I postaraj się zmyć ze swego oblicza wszelkie oznaki myślenia.

Z kim go wyswatać
Najlepszym partnerem dla Bliźniaka jest Wodni - te dwa znaki porozumiewają się niemal bez słów. Zauroczy go sentymentalna Ryba oraz Waga, Strzelec, Baran i Lew bo też nie znoszą nudy.

Krótka charakterystyka związków:

Pan Bliźnięta i Pani Baran - Ulotny
Chodzi tu raczej o miłosną przyjaźń niż szaloną miłość. Po jakimś czasie namiętność Barana zacznie słabnąć. Dobre porozumienie w pracy.

Pan Bliźnięta i Pani Byk - Zawodowy
Rozsądna pani Byk dostanie od ujarzmionego Bliźniaka to, czego chce. Ale na idealne porozumienie liczyć może głównie na gruncie zawodowym.

Pan Bliźnięta i Pani Bliźnięta - Miłostka
Na widoku wybuchy szalonego śmiechu. Jednak Bliźnięta nie są stworzone do wspólnego życia. Kiedy związek zaczyna wyglądać poważnie, wkrada się nuda.

Pan Bliźnięta Pani Rak - Wymuszony
Pani Rak lubi czasem uchodzić za niezastąpioną. Spróbuje nawet porozmawiać z panem Bliźniakiem o małżeństwie, bo jemu nie przyszło to do głowy!

Pan Bliźnięta Pani Lew - Leniwy
Lubiąca zabawy Lwica znajdzie tu godnego siebie partnera. Jednak gadatliwe bliźnięta nie mogą zapominać, że czasem należy przejść od słów do czynu.

Pan Bliźnięta Pani Panna - Niespokojny
Związek tych dwojga nie pozwala nawet na chwilę wytchnienia. Jednak ich inteligencja pozwoli na opanowanie kaprysów pana Bliźniaka.

Pan Bliźnięta Pani Waga - Uzupełniający
Łączy ich wiele. Oboje wyrozumiali, wzajemnie się cenią. Ona wieczorami nie zawaha się wcielać dla niego w rolę seksownego kociaka.

Pan Bliźnięta Pani Skorpion - Nieoczekiwany
Działająca jak motor pani Skorpion nakłoni Bliźniaka do zorganizowania się. Jej magnetyzm, energia i zapał przyniosą zadziwiające efekty.

Pan Bliźnięta Pani Strzelec - Rozrywkowy
Pragnąc przeżywać szalone przygody na wysokim poziomie, odnajdują się, aby stworzyć bardzo rozrywkową parę, otwartą na wszelkie nowości.

Pan Bliźnięta Pani Koziorożec - Rozkwitający
Ten związek zimny w chwili poznania, będzie się stopniowo ocieplał. Nieustraszony Bliźniak zdoła skruszyć, powoli, lecz niezawodnie, panią Koziorożec.

Pan Bliźnięta Pani Wodnik - Porozumienie
Tych dwoje wiele łączy, zwłaszcza stałe pragnienie ucieczki. Jeżeli dojdzie do miłości, należy przewidzieć piękne podróże do najdalszych zakątków świata.

Pan Bliźnięta Pani Ryba - Kruchy
Związek delikatny, trzeba bardzo uważać. Tylko od Bliźniaka zależy , czy zniszczy spokojne, intuicyjne i tajemnicze życie partnerki.